Reklamy pište pouze Tadýý x))

Navazuj na moji pohádku Tady x))

Sonb Hlasuj Tu =)

5angels

13. února 2011 v 21:37 | KačenKa |  Celebrity

Skupina 5angels

Dívčí skupina 5angels je o tanci, energii a radosti ze zpívání.
Pěveckou a taneční skupinu 5angels tvoří pět krásných andílků Míša,Angee,
Vendy,Terezka a Nikolka.Holky se skvěle doplňují a zpěv i tanec si náramně užívají.
5angels

Miška

Míša se narodila 6. 8. 1997,znamení Lva. Ráda zpívá, tančí, hraje na housle a klavír, jezdí na snowboardu, bruslí a jezdí na kole. Míša se od 5ti let aktivně věnuje aerobiku, kde dosáhla spoustu úspěchů. Získala tituly Miss aerobik junior a Miss junior.Prošla přípravou gymnastiky, dále pak sborový zpěv, hra na hudební nástroje.Nikolka

Nikola se narodila 24. 9. 1998,znamení vah. Od svých 3 let tancovala ve světoznámém tanečním souboru Valášek, se kterým během následujících 4 let projela kus světa. V té době již vystupovala v televizních pořadech Kouzelná škola s Dádou Patrasovou, kde zpívala a tančila. Vystupovala i v zábavném pořadu baviče Zdenka Izera na TV Prima a v dalších zábavných pořadech. 3 roky byla členkou AT studio DOMINO Praha. S Dominem se stala mistryní České republiky, Evropy i světa ve street show formacích. Má úspěchy i v sólových vystoupeních, kdy na Mistrovství světa v německé Bochumi byla třetí.

Terezka

Narodila 4. 6. 2000,znamení blížence. 4 roky aktivně tancovala v AT Studio Domino Praha se kterým dosáhla mnoha úspěchů. Získala tituly na mistrovství světa, evropa, ČR a Prahy v street dance formacích. Mezi největší osobní úspěchy patří 12. místo v sólech na mistrovství světa 2009. Věnuje se zpěvu a hře na klavír.

Angee

Angelina se narodila 21. 01. 2000 ve znamení vodnáře. Mezi hlavní záliby patří herectví, tanec, zpěv, lyžování, tenis, plavání a kolo. Od dětství se věnuje točení reklamních spotů, focení a účastem na módních přehlídkách. Reklamy ve kterých účinkovala běží po celém světě. Věnuje se zpěvu, hraje na violoncello a klavír.


Vendy

Vendy se narodila 27. 7. 1997 ve znamení Lva. Vendy od 3 let navštěvovala gymnastiku v oddíle Motorlet Praha. V roce 2004 se přihlásila na výrazový tanec do "hot shenose dance studio". Prošla baletní přípravou. V roce 2006 přestoupila do tanečního studia FANTASY DC, kde byla přijata do závodní třídy. Věnuje se zpěvu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi tu ? x))

Ano x) 100% (567)

Komentáře

1 Sajusha Sajusha | E-mail | Web | 28. července 2011 v 9:32 | Reagovat

Ahojky Sbé ..Obíhám :-)

2 Kačenka Kačenka | Web | 29. července 2011 v 10:02 | Reagovat

JojO =))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama